Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

28 Feb 2023 İlkbahar/Yaz Moda Trendleri
admin 0 9852
Floral Desenler; İlkbahar/Yaz'ı müjdeleyen çiçekler bir mevsim klişesi olsa da 2023 podyumlarında taze bir görünüme kavuşuyor. Carolina Herrera'nın romantik desenlere sahip patchwork esintili straplez..
28 Feb 2023 İlkbahar/Yaz Renk Trendleri
admin 0 1519
Renklerle oynamaya hazır olun! Pantone, 2023 yılının ilkbahar yaz sezonunda öne çıkan renkleri açıkladı!Pantone Renk Enstitüsü, bu sene podyumlara ve sokaklara hükmedecek renkleri açıkladı. Göz alıcı ..
28 Feb Tuhaf ve Konforlu Aksesuarların Yükselişi
admin 0 826
Crocs öldü, yaşasın Cros! Bu tuhaf ayakkabılar hakkında ne düşünürseniz düşün Lyst’in 2022’nin son çeyreğine dair açıkladığı rapora göre sezonun en popüler parçası. Üstelik herhangi bir Crocs değil, S..
28 Feb Vanilya ve Tonlarına Şans Verme Vakti
admin 0 678
Her ne kadar Pantone Renk Enstitüsü 2023’ün rengini Viva Magenta olarak açıklasa da favori trend belirleyicimiz TikTok soğuk kış günleri için bambaşka bir rengi öne çıkarmış durumda: Vanilya ve tonlar..
18 Mar Denim Pantolonların Yeni ve Stil Sahibi Rakibi ‘Paraşüt Pantolonlar
admin 0 21695
Son zamanlarda Instagram’da sevdiğiniz influencer’ların stiline baktığınızda en çok hangi parça dikkatinizi çekmiş olabilir? Cevap sanıyoruz ki baggy kumaş pantolonlar. Zira hem sportif hem de klasik ..
18 Mar 2022 Pre-Fall Koleksiyonlarından Öne Çıkan 5 Trend
admin 0 3651
1- ÇILGIN DENİMDiesel, Balenciaga ve R13 gibi markaların farklı kesimleriyle birlikte denimin canlanışı bu sezon güçleniyor. Louis Vuitton erkek giyimi ve MM6 Maison Margiela gibi markalar, daha rahat..
18 Mar Çizgiyi Aşmak
admin 0 1922
u desen Orta Çağ’da şeytan ve şeytani addedilen dürtülerle özdeşleştiriliyordu. Öyle ki, Şeytan Kumaşı: Çizgilerin Ve Çizgili Kumaşın Tarihçesi kitabının yazarı Michel Pastoureau’nun yazdığına göre ce..
18 Mar Kış Mevsimine Bahar Renkleri
admin 0 1159
Genellikle koyu renklerin mevsimi olan kış bu sezon tamamen farklı renklere kucak açıyor. Beyazın domine ettiği sokak stilleri ilk olarak göze çarparken sıklıkla kullanılan canlı renkler ve yumuşak pa..
07 Oct Return To City
admin 0 2590
In the new century, where the clothing codes of urban women are redefined, the FkPynappel woman continues to draw a strong, prominent and proper image as usual.While blurring the line between feminine..
04 Oct Winds Of Transformation
admin 0 813
In a time of eclectic aesthetics when fashion was revised, Fk. Pynappel surprises with a loyal collection worth of quality, exclusivity and progress to build the most creative and exciting future ever..
02 Aug Fabric Types We Use
admin 6 4129
The material is one of the main factors to be considered in design. Fabric is an important variable in product designs where fabric is used as the basic material. In addition, many factors such as fea..
02 Aug Makeup for Your Outfit
admin 0 2130
Special occasions are the best places to look stylish. There are small details that should be taken into consideration in order to provide elite among the dense group of people, especially the wedding..
Showing 1 to 12 of 13 (2 Pages)